Україна

Між антикорупціонером Шабуніним та тимчасово повіреною у справах США в Україні можуть бути романтичні стосунки, – нардеп

Народний депутат України Андрій Деркач натякнув, що між антикорупційним громадським діячем, членом Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним та тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін можуть бути романтичні відносини. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання щодо можливих причин позбавлення його візи США, повідомляє 1News.

фото 1News

«Неофіційно нам з двох джерел розповіли, що насправді історія з позбавленням візи пов’язана з моєю роботою разом з Джуліані (Руді Джуліані – колишній мер Нью-Йорка, адвокат президента США Дональда Трампа – ред. 1News) та тему розслідування по 20-ти кейсам крадіжки технічної допомоги (мається на увазі допомога, яку США виділяли на розвиток демократичного суспільства через різні громадські організації – ред.). І в цей момент, – це був просто один з кейсів, – ми зачепили тему Шабуніна та Шерембея. Це питання, пов’язані з АнтиСНІД. (Дмитро Шерембей – колишній член Центру протидії корупції, керівник організації «Пацієнти України», яка займається питаннями допомоги людям, які хворіють на СНІД – ред.) Нам пояснили, що виявляється все банально і просто – cherchez la femme (шукай жінку – ред.). Виявляється, це було прохання Шабуніна Крістіні Квін (позбавити Деркача візи до США – ред.) – заявив Деркач.

За його словами, йому розповіли про те, що відносини Віталія Шабуніна та Крістіни Квін більш ніж близькі і більш ніж дружні.

«Ми звичайно здивувалися цій темі. Я звичайно допускаю, що якщо Крістіна Квін втручається в роботу правоохоронних органів України, Генеральну прокуратуру, МВС, що вона жінка зі зниженою державною відповідальністю. Але вона ж повинна розуміти, що в кінці кінців у неї в кабінеті камери стоять. Вона ж офіційна особа», – додав Деркач.

Народний депутат додав, що йому в це вірити не хотілося.

Зазначимо, що Віталій Шабунін офіційно одружений. Він з дружиною виховує двох дітей.

Нагадаємо, 11 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти народного депутата України Андрія Деркача та трьох громадян Росії, які є співробітниками Агентства інтернет-досліджень. Мінфін США звинувачує їх у спробі вплинути на виборчий процес у США.

«Деркач є активним російським агентом понад 10 років, він підтримує тісні зв’язки з російськими спецслужбами», – заявили у мінфіні США.

Також у міністерстві додали, що народний депутат України Деркач «прямо чи опосередковано брав участь, фінансував, приховував або іншим чином був залучений до іноземного втручання у спробі підірвати майбутні президентські вибори у США 2020 року».

Back to top button