Україна

Місія МВФ завершила свій візит в Україну

Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів щойно новий Уряд визначиться з пріоритетами своєї політики

Місія Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) на чолі з Роном ван Роденом, яка відвідувала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх на часі політичних та економічних подій, завершила свій візит в Україну.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з Президентом Зеленським, стосовно перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ. Експерти МВФ дійшли висновку щодо реалістичності грошово-кредитної та податково-бюджетної політики. Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів щойно новий Уряд визначиться з пріоритетами своєї політики”, – заявив за підсумками завершення візиту пан ван Роден.

У МВФ водночас зазначили, що викладені думки є точкою зору фахівців МВФ і не обов’язково є позицією Ради Виконавчих Директорів МВФ. Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді Виконавчих Директорів.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

One Comment

  1. вот первые “результаты” деятельности клоуна в президентском кресле, только не смешно ведь уже! А “принципиальная” разница всего в 2 месяца между неочередными и очередными выборами в ВР – это вообще уму не постижимо! Неужели со страной что-то случилось бы за это время? Зато теперь наверняка случится!

Back to top button
Close
Close