Україна

Мін’юст планує підняти ефективність боротьби з рейдерством

Тарас Кутовий

КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 29 вересня. УНН. Міністерство юстиції готує низку заходів, в рамках яких планується підвищити ефективність боротьби з питаннями, які пов’язані з рейдерством. Про це на прес-брифінгу в Кропивницькому повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, повідомляє кореспондент УНН.

«Я аналізував ситуацію, ми її аналізували в Міністерстві і спілкувалися з Міністерством внутрішніх справ, в переважній більшості випадків рейдерство пов’язане з реєстром власності. Тобто використовуються різні механізми, завдяки яким вносяться зміни в реєстри власності, і фактично власники, іноді навіть не розуміючи, що це відбулося, стають заручниками цієї ситуації», — сказав Т.Кутовий.

Також він додав, що допомогти в такому випадку може активна громадянська позиція всіх жителів території, на якій трапилось рейдерство та низка заходів, які готує Міністерство юстиції.

В рамках таких заходів у Міністерстві планують підвищити ефективність боротьби у питанням, що стосуються рейдерства.

Нагадаємо, Т.Кутовий повідомив, що уряд планує розробити програму підтримки фермерів, які купуватимуть сільськогосподарську техніку вітчизняного виробництва.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close