Україна

Мінрегіон оголосив конкурс до наглядової ради Фонду енергоефективності

Комісія Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оголосила конкурс з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності. Про це розповів віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, повідомила 1News прес-служба відомства.

Як зазначається, з 11 вересня претенденти можуть подавати документи на розгляд конкурсній комісії. Рішення було прийнято на черговому засіданні конкурсної комісії.

Текст оголошення про початок проведення конкурсу напрацьований комісією та затверджений наказом міністра регіонального розвитку.

Як зазначається у повідомленні, також комісія прийняла низку важливих рішень щодо вимог до кандидатів та необхідний перелік документів, які мають подавати претенденти; процедур та етапів проведення конкурсного відбору; критеріїв оцінювання осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі; графіку засідань конкурсної комісії.

Окрім того, для забезпечення відкритості конкурсного відбору комісія залучила до роботи міжнародну рекрутингову компанію Hudson.

«Запрошую професіоналів взяти участь у конкурсі. Долучитись до потужного проекту – роботи Фонду енергоефективності та разом з нами і нашими європейськими партнерами впроваджувати в Україні реформу енергоефективності», – наголосив Геннадій Зубко.

Оголошення та необхідну інформація для кандидатів можна знайти на офіційному сайті Мінрегіону.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close