Україна

Міноборони зможе напряму купувати зброю з-за кордону

У неділю, 3 лютого, набув чинності закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівель продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом”, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

Він дозволяє Міністерству оборони і Генеральному штабу Збройних сил закуповувати озброєння у партнерів по НАТО.

Зокрема, документ надає можливість державним замовникам з державного оборонного замовлення безпосередньо здійснювати закупівлю продукції, робіт і послуг оборонного призначення за кордоном без посередників.

Крім того, закон удосконалює правове регулювання питань, пов’язаних з офсетними договорами.

Ним також вносяться зміни до законів України «Про державне оборонне замовлення», «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання», «Про зовнішньоекономічну діяльність» та Господарського кодексу України.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом” 17 січня. Президент підписав його 31 січня, а 2 любтого текст закону був опублікований у газеті “Голос України”.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close