Україна

Міноборони завершує формування вертикалі логістики за стандартами НАТО

Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Ігор Колесник провів робочу зустріч з новим радником при українському Міноборони і ЗСУ полковником (у відставці) Девідом Колледою, який буде надавати дорадчу допомогу в питаннях створення ефективної системи логістики української армії, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Я дуже радий бачити, що вже створено Головне управління логістики Збройних сил України, що відповідає J-4. Це дуже важливий крок”, – цитує Д.Колледу прес-служба ЗСУ в середу.

Новий радник при Міноборони і ЗСУ розповів, що наразі пріоритетами є організація навчання користувачів інформаційною системою логістики НАТО, координація дій на міжнародному рівні і розробка змін до законодавчої бази.

У свою чергу перший заступник начальника Генштабу поінформував іноземного радника про досягнення в реформуванні логістичної системи ЗСУ і нагальні питання в цьому напрямку.

“До кінця березня будуть сформовані відділи логістики в штабах видів Збройних сил і оперативних і Повітряного командування. Цим ми завершимо створення вертикалі логістики”, – повідомив І.Колеснік.

Крім цього, під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення в Україні за участю американських фахівців тематичного семінару.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close