Україна

Міністр юстиції спростував інформацію про відставку кумедним фото

Міністр юстиції Денис Малюська спростовує чутки про його відставку, яка нібито має відбутись найближчим часом. Відповідну заяву він зробив на своїй сторінці у Facebook.

«Купа знайомих просять прокоментувати чутки та численні публікації про те, що чи то мене звільнять, чи то я сам у відставку зібрався…. Ні, у відставку я поки не збираюся», – написав він.

Також Малюська додав до повідомлення кумедне фото, на якому він їсть попкорн зі здивованим обличчям.

«А взагалі якщо хтось із підлеглих розслабиться і перестане швидко та активно працювати, очікуючи зміни команди, звільню негайно. Арбайтен! а не так як я на фото», – додав він.

Зазначимо, що міністр юстиції славиться своїми дивними фото у соціальних мережах. Нещодавно в інтерв’ю він розповів, що ці фотографії йому робить дружина.

«Насправді я зануда і ботан. Так, я такий і є. Якщо коротко пояснити, чому такі фото, то інформація, яка подається в нецікавій формі, не сприймається широким колом людей. Якби все, про що хотів сказати, я б говорив офіційно – без жартів, без цікавих історій, то ніхто б не звернув уваги. Принаймні, мені так здається», – пояснив Малюська.

Додамо, що декілька днів поспіль у соціальних мережах обговорюють ймовірну відставку Генерального прокурора Ірини Венедиктової, яку нібито може замінити діючий глава СБУ Іван Баканов. При цьому Венедиктовій пророкують посаду міністра юстиції замість Дениса Малюськи. Підтверджень цій інформації поки немає.

Back to top button