Україна

Міністр, який їздив на роботу на таксі, попросив собі охорону

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет звернувся в Управління Державної Охорони з проханням виділити йому охорону. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Коли я йшов у Кабмін, я був впевнений, що моя посада буде настільки технократичною, що кому-кому, а мені це точно не знадобиться. Але, мабуть, не в українській політиці», – пише Дубілет.

За його словами, зараз навколо нього раптом з’явилось дві зони напруги.

«По-перше, я координую проект по боротьбі з тіньовим алкоголем. Це – величезний і дикий ринок. Сподіваюсь, що ми зможемо показати тут результати та додати до українського бюджету 5-10 млрд грн на рік, а українці стануть менше труїтися та помирати. По-друге, я один з координаторів проведення конкурсів на державні топ-посади. Ми зараз робимо перезавантаження влади по всіх державних органах, підприємствах, установах. Чомусь деякі сторони вважають, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію», – пише міністр.

Дубілет пожартував, що «ще нещодавно їздив виключно на Uber (таксі), а тут таке». «Але я сподіваюсь, що це явище тимчасове», – додав він.

Нагадаємо, нещодавно Дубілет заявив, що уряд має намір звільнити майже 19 тисяч співробітників районних адміністрацій.

Також Уряд прийняв рішення скоротити 1770 посад у Державній службі статистики.

Раніше, коментуючи своє призначення в Кабмін Дубілет заявив, що це було одним з найскладніших рішень у його житті. «Родина в шоці. Друзі в шоці. Бізнес-партнери в шоці. Кіт в шоці. Та й я сам, якщо чесно, в шоці. Ще недавно я будував великі плани по розвитку monobank і Smartass, а також запуску Koto в Британії… Ще місяць тому я збирався переїхати жити в Лондон і будувати там зі своїми партнерами єдинорога. Але раптом всі ці плани якось відступили на другий план. Вибачте за пафос, але я вірю, що в України з’явився історичний шанс на прорив, якого ми всі так зачекалися. І це дуже круте відчуття, усвідомлювати, що я можу стати частиною цього прориву….А ще я обіцяю не красти», – зазначив Дубілет.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close