Україна

Міністр показав, як облаштували переходи на кордоні з окупованим Кримом (фото)

Міністр інфраструктури Владислав Криклій показав, як облаштували переходи «Чонгар» та «Каланчак» на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим.

«Ми не зупиняємо наш турборежим будівництва, а тільки набираємо обертів. Сьогодні почали свою роботу КПВВ «Чонгар» та «Каланчак». За ці проекти починали говорити ще в 2017 році, постійно наполягали на їх важливості, але так нічого і не було зроблено», – пише Криклій на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 15 конструкцій на КПВВ «Чонгар» зведені в рекордний термін – два місяці, мають автономні системи електропостачання та водовідведення. У сервісних зонах завершуються роботи з благоустрою.

«Керівник Держприкордонслужби Сергій Дейнеко сказав, що вперше бачив такі темпи будівництва. І це велика командна робота», – додав міністр.

Він подякував кожному «за зусилля та енергію, які віддали на реалізацію цього проекту. Це був екстремальний челендж, і ви впорались».

Криклій окремо написав: «Шановні Президент, Прем‘єр-міністр, задача виконана».

Міністр інфраструктури зазначив, що споруди тимчасові і можуть легко змінити місце розміщення. «Сподіваюсь, що це відбудеться якнайшвидше», – додав він.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close