Україна

Міністр освіти: на свою зарплату я не зможу утримувати дитину

Міністр освіти та науки Ганна Новосад заявляє, що її заробітна плата в середньому складає 36 тисяч гривень на місяць. Про це вона розповіла в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Зараз моя зарплата на руки в середньому складає 36 тис. грн, це на 10 тис. грн. менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно. Але якщо ви мене спитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить», – зазначає Новосад.

Міністр додала, що коли завершить свою роботу тут (мається на увазі в Уряді – ред. 1News), то не буде мати заощаджень як таких.

«Із своєї зарплати я багато витрачаю на поточні видатки на роботі на речі, які потрібні на утримання офісу. Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати», – зазначає Новосад.

Міністр додає, що «не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати її». «Я мушу сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплатню, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати», – підсумувала вона.

Додамо, що 20 січня в Уряді оприлюднили заробітну плату прем’єр-міністра та міністрів. Згідно з цією інформацією, середня заробітна плата міністра освіти Ганни Новосад за 2019 рік склала 63 446 грн.

Back to top button