Україна

Міністр охорони здоров’я показала, як житиме найближчі тижні з евакуйованими з Уханя (фото)

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька увійшла в зону обсервації на території медичного центру «Нові Санжари», де перебувають особи, яких евакуювали з китайського міста Ухань через спалах коронавірусу. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

фото з Facebook Зоряни Скалецької

«Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. Хотіла, щоб мене заселили в звичайній кімнаті, але з урахуванням необхідності працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном мені виділили окреме робоче приміщення», – пише міністр.

Скалецька додала, що вчора до пізньої ночі разом з представниками всіх залучених міністерств і відомств перевіряли умови розміщення людей в «Нових Санжарах» на забезпечення їх необхідними речами, дотримання санітарних та безпекових норм.

«Сьогодні ми узгодили умови мого перебування і мене запустили в зону обсервації. Спілкуюсь з епікажем літака. На даний час всі, хто перебувають тут, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознак ГРВІ не виявлено. Харчування тричі на день, його забезпечує кейтерингова компанія», – додала міністр.

Зазначимо, раніше сьогодні з’явилась інформація нібито міністр охорони здоров’я виїхала з санаторію у Нових Санжарах. Зокрема, ЗМІ посилались на начальника медцентру Олександра Блінова, який заявив, що Скалецька покинула територію санаторію у Полтавській області.

«Пані міністр зараз виїхала. Вчора вона була з нами до 2:00, контактувала з тими працівниками, які працюють у боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до людей, і з ними поспілкуватись», – розповів Блінов.

Він повідомив, що міністр планує повернутись на обсервацію, проте коли – «треба в неї спитати».

Він також зазначив, що попри карантинний режим, міністр може покинути територію санаторію у будь-який момент, принаймні, поки вона не поспілкувалась з евакуйованими. «Вона може. І я буду йти додому», – роз’яснив Блінов.

Back to top button