Україна

Міністр енергетики запропонував командам обох кандидатів у Президенти змагання з жиму штанги (відео)

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запропонував командам, які підтримують Володимира Зеленського та Петра Порошенка на виборах Президента України, спортивні змагання.

Так, Насалик, який захоплюється бодібілдингом, запропонував наступні вправи: жим штанги 100 кг лежачи і жим гантелів по 30 кг сидячи.

«Я пропоную позмагатись ЗЕ команді і команді «Україні потрібен Порох» в спорті, який завжди об`єднує! Учасники 40 млн громадян, дисципліна складається з двох вправ — жим штанги 100 кг лежачи і жим гантелів по 30 кг сидячи. Учасники формуються в категоріях 18-25 років , 25-35 , 35-45 , 45-55 і 55 +. Переможець в кожній категорії той, хто зробить максимальну кількість чистих повторів. Свої результати на відео розміщуйте в коментарях, з позначкою назва команди, категорія, місто», – написав Насалик на своїй сторінці у Facebook.

За його пропозицією, переможець в кожній категорії отримає приз — 50 000 грн, які зможе використати для своєї спортивної кар’єри чи свого спортивного клубу.

Термін дії змагань до 24:00 18 квітня 2019 р.

«Підтримка бізнесменів вітається і збільшить призовий фонд», – додав міністр.

Також він виклав власне відео, на якому виконує запропоновані вправи, з підписом: «Команда «Україні потрібен Порох», категорія 55 + , місто Калуш».

Back to top button