Україна

Міністерство інформації запустило сайт про Україну п’ятьма мовами

12 лютого 2018 року офіційно запущено сайт каналу іномовлення України UA|TV, що є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України. Тестовий варіант сайту був у доступі вже з 5 лютого. Про це 1News повідомила прес-служба Міністерства інформаційної політики.

«Тепер у нас є власний інформаційний портал телеканалу іномовлення України. Він відкриває можливості читати новини про Україну з першоджерел п’ятьма мовами: українською, російською, англійською, кримськотатарською та арабською», – зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Міністр додав, що із запуском сайту телеканалу UA|TV, разом з ІА «Укрінформ», Україна «мовить» дев’ятьма мовами світу, що дає можливість заохочувати читачів з різних країн.

Генеральний директор МПІУ UA| TV Людмила Березовська повідомила, що «над кожною мовною версією сайту працюють окремі групи людей, і кожна мовна версія сайту орієнтована на інтереси своєї аудиторії. Редакторами кожної мовної версії є носії мови». Вона додала, що важливо зацікавити не тільки українську аудиторію, а і закордонну.

Між тим, якщо зайти на сайт телеканалу у розділі «мови» поки що можна побачити лише українську, російську та англійську версії.

Нагадаємо, що телеканал розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. МПІУ сформована на базі державних телерадіокомпаній «Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення”», «Банківське телебачення» (БТБ) та інформаційного агентства «Укрінформ».

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close