Україна

Мінекономіки зобов’язало АЗС знижувати вартість пального

Мінекономіки оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.  Про це повідомляється на сайті Мінекономіки, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Згідно з даними міністерства, розрахункові ціни знижені для дизельного палива ціни залишилися на рівні 20,89 гривні за літр. Для бензину 25,22 гривні до 24,84 гривні за літр.

Таким чином, з урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 29,84 гривні за літр, дизельного пального – 27,89 гривні за літр.

Нагадаємо, пальне в Україні додали до списку товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом.

До слова, Кабінет міністрів запровадив декларування при зростанні роздрібних цін на бензин та дизельне пальне більш ніж на 1%.

Як повідомлялося, після рішення низки мереж АЗС відмовитися від продажу преміум пального Міністерство економічного розвитку заявило, що урядова постанова про регулювання цін на пальне не поширюється на його преміум види.

Схожі записи
Close
Back to top button