Україна

Мільйонер з Казахстану зголосився допомагати Зеленському проводити реформи в Україні

Маргулан Сейсембаєв пообіцяв приступити до роботи негайно

Казахський мільйонер Маргулан Сейсембаєв заявив, що буде допомагати Президенту України Володимиру Зеленському підвищувати ефективність процесу впровадження реформ та законодавства.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Сьогодні зустрічався з президентом України — Володимиром Зеленським. Поговорили з ним і його командою близько години. Я презентував йому свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства. Йому все дуже сподобалося. Він сказав що це настільки потрібно і важливо, що це їм потрібно ще „вчора“. Попросив прискорити. Я пообіцяв приступити до роботи негайно. Так що найближчим часом приїхати в Казахстан не вийде. Відчуваю, що можу застрягти тут надовго. Робота велика, цікава і кропітка”, — зазначив мільйонер.

Він також заявив, що Президент Зеленський йому “дуже сподобався як людина”, а також попросив не політизувати свою роботу.

“Періодично буду публікувати замальовки зі свого життя в Україні. Зараз треба вирішити багато побутових питань, розпланувати всю роботу, зібрати команду”, — зазначив Сейсембаєв.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button