Інфо поліціїУкраїна

Миколаїв: рятувальники навчали «зимових рибалок» правилам безпечної поведінки на льоду

unnamed (6)

10 січня з метою попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах рятувальники Миколаївщини вийшли на міський пляж «Стрілка» та провели із «зимовими рибалками», а також усіма відвідувачами заледенілої річки, інформаційно-просвітницький захід. Про це розповідає 1News з посиланням на прес – службу Головного  Управління ДСНС України у Миколаївській області.

В рамках зустрічі співробітники ДСНС розповідали всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, про небезпеки зимового періоду, в тому числі заледенілих водних об’єктів, надали рекомендації щодо порядку дій у разі виникнення загрози або падіння під лід.

Одним із елементів профілактичного заходу стала демонстрація порятунку людей на льоду за допомогою катеру на повітряній подушці «Торнадо Ховеркрофт. Рятувальники розповіли про основні характеристики даної техніки та продемонстрували її в дії. «Дана техніка вже зарекомендувала себе як надійний помічник та дієва техніка у справі порятунку людей на водних об’єктах. Велика швидкість, всюдихідність та інші характеристики плавзасобу дозволяють використовувати його майже у будь-яких погодних умовах, швидко діставатися до місця події», – розповідали рятувальники.

Отображается файл "DSC_0138.JPG"

Отображается файл "DSC_0146.JPG"

Отображается файл "DSC_0179.JPG"

Отображается файл "DSC_0182.JPG"

Отображается файл "GOPR0001.MP4_snapshot_04.35_[2017.01.10_14.01.32].jpg"

Отображается файл "GP010001.MP4_snapshot_00.10_[2017.01.10_14.03.19].jpg"

Загалом протягом заходу було охоплено близько 20 осіб, які отримали багато корисної та цікавої інформації. А на згадку про зустріч співробітники Служби порятунку подарували всім відвідувачам зимової річки інформаційно-просвітницькі листівки, буклети.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до всіх громадян! Пам’ятайте, що крига є дуже небезпечною. Не важливо, яка температура повітря на подвір’ї та як довго на вулиці панує морозна погода. Лід може бути пошкодженим, крига замерзнути нерівномірно (біля берегу більш товста та тонша на середині водойму) тощо. Крім того, якщо ви все ж таки йдете на лід, не забувайте про основні правила безпеки. Не збирайтеся великою групою людей на одній частині льодового покриття, не бігайте по кризі, не перевіряйте її на міцність приграючи на одному місці. Бережіть себе та своїх близьких! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 10 =

Close