Україна

Міжпарламентська рада Україна-НАТО може провести зустріч на Сході країни

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Голова постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз провела зустріч з Генеральним секретарем ПА НАТО Девідом Хоббсом, під час якої сторони обговорили проведення у ближчій перспективі засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО в одній зі східних областей України, передає УНН з посиланням на прес-службу місії України при НАТО.

Як зазначається, І.Фріз поінформувала Д.Хоббса про останній розвиток безпекової ситуації на сході України, а також особливості переговорів у рамках «нормандського» та «мінського» процесів.

«У свою чергу, Д.Хоббс наголосив на незмінності позиції ПА НАТО щодо підтримки України в її боротьбі з незаконними та агресивними діями Росії та підтримуваних нею бойовиків. Засвідчено готовність ПА НАТО до подальшого посилення такої підтримки. У цьому контексті обговорювалося питання проведення у ближчій перспективі засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в одній зі східних областей України», — йдеться у повідомленні.

Вказано, що під час зустрічі також було узгоджено графік взаємодії до кінця поточного року і формат участі української делегації в осінній сесії ПА НАТО, що відбудеться в Стамбулі.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close