Україна

Міжпарламентська рада Україна-НАТО може провести зустріч на Сході країни

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Голова постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз провела зустріч з Генеральним секретарем ПА НАТО Девідом Хоббсом, під час якої сторони обговорили проведення у ближчій перспективі засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО в одній зі східних областей України, передає УНН з посиланням на прес-службу місії України при НАТО.

Як зазначається, І.Фріз поінформувала Д.Хоббса про останній розвиток безпекової ситуації на сході України, а також особливості переговорів у рамках “нормандського” та “мінського” процесів.

“У свою чергу, Д.Хоббс наголосив на незмінності позиції ПА НАТО щодо підтримки України в її боротьбі з незаконними та агресивними діями Росії та підтримуваних нею бойовиків. Засвідчено готовність ПА НАТО до подальшого посилення такої підтримки. У цьому контексті обговорювалося питання проведення у ближчій перспективі засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в одній зі східних областей України”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що під час зустрічі також було узгоджено графік взаємодії до кінця поточного року і формат участі української делегації в осінній сесії ПА НАТО, що відбудеться в Стамбулі.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 8 =

Close