Україна

Метро у Києві відновить роботу вже без жетонів

Після відновлення роботи Київського метрополітену пасажири користуватимуться виключно електронним квитком, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу столичного метро.

Так після відновлення роботи сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде:

  • Kyiv Smart Card;
  • Карткою метро (до 31.03.2021);
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay;
  • Мобільним додатком Kyiv Smart Сard;
  • Разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним).

В той же час протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору.

Пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати Картку киянина. Загальнодержавні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення.

«Для уникнення черг закликаємо заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їх наявність перед виходом з дому, особливо у дітей. Квиток для разового проїзду можна згенерувати завчасно у додатку КиївСмартСіті. Це дозволить уникнути черги до каси», – повідомляє прес-служба метро.

Окремо повідомляється, що до вiдновлення роботи метрополiтену е-квиток можна купити у Т-кiосках. Вони розташованi здебiльшого на зупинках громадського транспорту.

Що стосується наземного громадського транспорту. У ньому також оплата здійснюватиметься за допомогою Kyiv Smart Card, разового квитка з QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи. Проте, до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі.

«Нагадуємо, що кожен може заощадити, поповнюючи Kyiv Smart Card одразу на 50 поїздок. Таке поповнення дає можливість заощадити до 1,5 гривні на кожній поїздці у всіх видах громадського транспорту», – додається у повідомленні.

Додамо, що міський голова Києва розраховує на те, що метро та громадський транспорт у столиці відновлять роботу з 25 травня.

Останні новини

Back to top button