Україна

Метінвест закупив спецспорядження для розвідників

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Метінвест закупив спецспорядження для розвідників

Фото: Метинвест

Розвідники отримали тисячу комплектів спецспорядження

Компанія передала розвідникам на передову 1000 комплектів спеціального спорядження на 2,5 млн доларів.

 

Компанія Метінвест закупила для українських розвідників 1000 комплектів спеціального спорядження, повідомив представник ГУР Андрій Юсов у четвер, 19 травня.

 

Один комплект складається із бронежилета, каски і приладу нічного бачення.

 

“Ці набори направлять у спецпідрозділи в гарячі точки на передовій. Це і схід, і південь. Там вони зараз дуже потрібні, тому що бронежилети – це витратний матеріал і потрібне постійне поповнення. Дуже добре, що таке поповнення є. Принципово важливо, що робота Метінвесту в цьому плані має системний характер. Ця партія – 1000 бронежилетів, це велика партія”, – розповів Юсов.

 

Спорядження на суму 2,5 млн доларів було закуплене в Ізраїлю.

 

“Зараз є дефіцит якісного спорядження. Ми шукали в різних країнах світу. Привезли 1000 бронежилетів із плитами, 1000 приладів нічного бачення. І 1000 шоломів. Це 2,5 мільйона доларів”, – зазначив Олександр Водовіз, керівник проектного офісу гендиректора Метінвест.

 

 

Нагадаємо, після початку війни з Росією Метінвест запустив виробництво спеціальних сталевих пластин для бронежилетів з високим рівнем захисту. Військовим буде виділено безплатно 900 тонн сталі, якої вистачить на виробництво близько 80 тисяч бронежилетів. Також куплено 10 000 бронежилетів, понад 8000 касок, близько 25 000 медичних джгутів, турнікетів і аптечок, а також 1100 тепловізорів.

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button