Син Шевченка дебютував за збірну України, команда перемогла

Збірна України перемогла Північну Македонію

У рамках кваліфікації еліт-раунду на Євро-2024 до 19 років сталася цікава для вітчизняного футболу подія.

Син Андрія Шевченка офіційно дебютував у складі збірної України. Сталося це у рамках кваліфікації еліт-раунду на Євро-2024 серед команд до 19 років.

У рамках першого туру збірна під керівництвом Дмитра Михайленка зустрілась з Північною Македонією. На 78-й хвилині цього матчу на поле разом з Михайлом Дубровним вийшов син легендарного українського футболіста, а нині президента УАФ Андрія Шевченка Крістіан. Зазначимо, що Шевченко-молодший пішов стопами батька та також обрав собі 7 номер.

Крістіан Шевченко виходить на заміну / Скріншот, Youtube-канал Федерації футбола Північної Македонії

Що ж до самої гри, то збірна України перемогла з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму півзахисник Боруссії Дортмунд Данило Кревсун вдарив з дальньої дистанції та відкрив рахунок у матчі. А вже на початку другої половини голом відзначився форвард Динамо Матвій Пономаренко.

Вже 23 березня збірну України чекає другий матч кваліфікації еліт-раунду проти команди Латвії, яка сьогодні поступилась Швейцарії 0:1. Путівку на чемпіонат Європи отримає лише переможець квартету.