Україна

Мера Світлодарська посадили під домашній арешт за посягання на територіальну цілісність України

У прокуратурі нагадали, що у травні 2014 року Світлодарський міський голова вніс до повістки дня сесії та у подальшому позитивно проголосував з питання про надання приміщення читальних залів міської бібліотеки для проведення незаконного референдуму щодо суверенності "ДНР"

Світлодарському міському голові, підозрюваному у посяганні на територіальну цілісність України, обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це повідомляє 1NEWS.

“За клопотанням прокуратури Донецької області Світлодарському міському голові, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України, Краматорським міським судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що у травні 2014 року Світлодарський міський голова вніс до повістки дня сесії та у подальшому позитивно проголосував з питання про надання приміщення читальних залів міської бібліотеки для проведення незаконного референдуму щодо суверенності “ДНР”.

Про підозру у вчиненні вказаного злочину посадовій особі повідомив прокурор Донецької області Євген Білоусов.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Джерело: Укрінформ

Back to top button