Україна

Мера столиці просять розібратися з корупцією у «Київзеленбуді»

Нацагентство з питань запобігання корупції просить мера Києва Віталія Кличка провести службове розслідування щодо вчинення корупційного правопорушення гендиректором КО «Київзеленбуд» Михайлом Наконечним, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НАЗК.

Повідомляється, що НАЗК винесло припис Кличку про порушення вимог закону щодо запобігання конфлікту інтересів.

«Припис внесено стосовно генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Наконечного», — йдеться в повідомленні.

НАЗК з’ясувало, що Наконечний порушив вимоги ч. 1 ст. 36 закону України «Про запобігання корупції», оскільки, коли став чиновником, не передав належні йому підприємства та корпоративні права – ТОВ «Київська свічкова фабрика» в управління іншій особі.

«Призначений на посаду 31 серпня 2016 року чиновник мав протягом 30 днів після призначення зробити це, проте не зробив, чим вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією», — йдеться в повідомленні.

З метою усунення виявлених порушень НАЗК вимагає провести щодо Михайла Наконечного службове розслідування та «розглянути питання щодо притягнення його до відповідальності».

У прес-службі підкреслили, що припис НАЗК є обов’язковим до виконання.

«За невиконання цього припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що у Кличка є 10 днів на виконання припису.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close