Україна

Мер Каховки виїхав із міста через погрози окупантів

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Мер Каховки виїхав із міста через погрози окупантів

Фото: ТСН

Протести у Каховці

Віталій Немерець заявив, що йому загрожувала реальна небезпека, оскільки він не захотів співпрацювати з російськими окупантами.

Мер тимчасово окупованої Каховки на Херсонщині Віталій Немерець залишив місто через погрози від російських загарбників. Про це він повідомив на сторінці Каховської територіальної громади у Facebook.

Немерець зазначив, що йому загрожувала реальна небезпека, оскільки він не захотів співпрацювати з російськими окупантами.

“Вважаю, що від мертвого мера чи мера десь у підвалі користі громаді немає. Тому я вирішив виїхати з тимчасово окупованої Каховщини на підконтрольну ЗСУ територію.

Дорогі мої каховчани! Те, що я фізично не з вами, не означає, що я вас залишив! Я і надалі працюю і працюватиму для вас – на благо нашої Каховської громади”, – написав Немерець.

Він також наголосив, що усунути його з посади або прийняти відставку можуть лише більшість депутатів міської ради на легітимній сесії. Все інше – “Фількина грамота”.

Нагадаємо, про те, що в Каховці окупанти призначили свого “мера”, стало відомо 1 квітня. Ставником загарбників став депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.

Пізніше стало відомо, що новий “мер” Каховки заявив про зменшення зарплат вдвічі.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button