Україна

Мер Дніпра закликав Зеленського оголосити позачергові місцеві вибори

Мер міста Дніпро Борис Філатов закликав Президента України Володимира Зеленського оголосити позачергові місцеві вибори. Відповідну заяву він оголосив сьогодні на брифінгу у Дніпрі.

«Результати виборів показали, що в країні з’явилась політична сила, яка має волю самостійно встановлювати правила гри. Це одночасно великий кредит довіри та велика відповідальність. Країна потребує повної зміни влади на всіх рівнях. Місцева влада може «скласти іспит» на відповідність цим критеріям і зробити це можна виключно єдиним способом – оголосити позачергові місцеві вибори з наміром перезавантажити систему», – зачитав Філатов свою заяву Президенту (в оригіналі російською мовою).

Філатов вважає, що ця ініціатива повинна бути підтримана зі сторони лідерів місцевого самоврядування, інших мерів міст та керівників об’єднаних територіальних громад.

Також він звернувся до Зеленського із закликом якнайшвидше завершити реформу децентралізації. Зокрема Філатов зауважив, що для цього необхідно внести зміни до Конституції та прийняти відповідні закони.

Окремо Філатов зауважив, що необхідно перенести на місця адміністрування податків, створити місцеві осередки муніципальної поліції, легалізувати гральний бізнес та скоротити кількість депутатів у місцевих радах у 2-3 рази.

Відповідну заяву мер Дніпра підписав у присутності журналістів та направив її в апарат Офісу Президента.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close