Україна

Мер Черкас подав позов проти Зеленського

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подав позов до Печерського районного суду Києва проти Президента України Володимира Зеленського про захист честі й гідності. Про це повідомив адвокат Денис Ципін у відеозверненні.

“Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, подаю до Печерського районного суду міста Києва позовну заяву про захист честі і гідності, ділової репутації мера Черкас. Ми всі пам’ятаємо, що кілька днів тому Президент України Володимир Зеленський назвав Бондаренка “бандитом” – ось відповідь. Наш справедливий Печерський районний суд Києва розгляне позовну заяву і визнає, хто правий, а хто ні, і чи може Президент України називати будь-кого у цій країні “бандитом”. Я вважаю, що це незаконно, тож побачимо, і побачимось з Президентом України у суді”, – заявив він.

Як компенсацію, за словами адвоката, Бондаренко просить стягнути 1 гривню.

“…Сам факт подачі до суду, стягнення з Президента 1 гривні, яку він має витягнути з кишені і покласти на рахунок Бондаренка – це все приємні речі, які показують суспільству, хто правий, а хто ні”, – вказав адвокат.

Нагадаємо, під час прес-конференції 20 травня Володимир Зеленський назвав Бондаренка “бандитом”, коментуючи його рішення відміняти каратнин у місті раніше. Зеленський зазначив, що міський голова має 19 кримінальних проваджень.

В Черкасах з 1 травня пом’якшили карантин для частини підприємців міста, хоча в Україні такі послаблення були заплановані на 11 травня. Рішення було прийнято з подачі міського голови Володимира Бондаренка.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close