Україна

Медики розповіли про цікаві властивості червоного перцю

Медики назвали неймовірну властивість червоного перцю. Цей овоч корисно вживати людям з зайвою вагою, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Головне правило всіх охочих схуднути – не допускати голоду, в іншому випадку є ризик з’їсти набагато більше, ніж насправді потрібно організму, пише “Країна здоров’я”. Фрукти швидко дають відчуття ситості, завдяки високому вмісту в них води і клітковини.

Але варто пам’ятати, що в багатьох фруктах багато цукру, тому вибирати краще, наприклад, яблука чи груші. До того ж, після їх вживання починається вироблення спеціального гормону, який сигналізує мозку про повне насичення організму.

Аналогічним ефектом володіє і гострий червоний перець. Якщо посипати ним страву, насичення настане набагато швидше. Для контролю апетиту варто також віддавати перевагу зеленому чаю, а не іншим напоям. До того ж, цей напій прискорює метаболізм і спалювання зайвих калорій. Притупляють апетит також цитрусові фрукти, особливо лимон.

Він містить найціннішу клітковину – пектин, який поглинає жир, який надходить з їжею, і уповільнює процеси травлення. Ну а лимонна кислота уповільнюють всмоктування цукру після поглинання їжі, завдяки чому ми довго відчуваємо себе ситими.

Раніше медики виявили неймовірні властивості картоплі. Незважаючи на те, що цей продукт рідко відносять до дієтичних, він дуже корисний для здоров’я.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close