Україна

Медикам закладів освіти встановлять 20% карантинну надбавку

Кабінет міністрів планує встановити медичним працівникам закладів освіти державної і комунальної форм власності доплату у розмірі 20% від зарплати, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт Федерації профспілок України.

Проект документу направлений на погодження профспілок.

Згідно з проектом постанови, доплата встановлюється з 1 грудня 2020 року та до скасування карантину, встановленого Кабінетом міністрів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, медична сестра (6-9 тарифний розряд) має посадовий оклад від 3226 гривень до 3849 гривень на місяць. Водночас лікар у закладі освіти, залежно від тарифного розряду має посадовий оклад від 4050 гривень до 5051 гривень.

“Такий низький рівень оплати праці медпрацівників у закладах освіти призводить до їх масового звільнення і, як наслідок, заклади освіти втрачають можливість забезпечувати дотримання державних гарантій здобувачам освіти щодо медичного обслуговування учнів, студентів, слухачів у такий складний період, як розповсюдження коронавірусної інфекції”, – йдеться в документі.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button