Україна

Медведчук відстояв свого кандидата від ОПЗЖ в Миколаєві, – експерт

Медведчук обрав кандидата на посаду міського голови Миколаєва від «Опозиційної платформи – За життя», показавши, хто насправді керує партією. Про це у своєму блозі написав політичний експерт Кирило Кіквідзе.

фото 1News

«Дивовижна ситуація перед виборами склалася в Миколаївській області. У партії «Опозиційна платформа – За життя» довгий час не могли вирішити, хто піде в мери Миколаєва. У підсумку своє вирішальне слово сказав Віктор Медведчук, в черговий раз підтвердивши, хто насправді керує партією», – пише він.

Кіквідзе нагадує, що влітку найбільш вірогідним кандидатом від ОПЗЖ на мерських виборах в Миколаєві називали екс-депутата з парламентської групи «Відродження» Артема Ільюка. Його активно просувала група Бойко-Льовочкіна. Так, Бойко з’являвся на публічних заходах разом з Ільюком, раніше анонсував в соцмережах, що той піде в мери.

«Але в серпні в Миколаїв приїхав депутат і близький соратник Віктора Медведчука Юрій Загородній, який очолив партійну облорганізацію ОПЗЖ. Виявилося, що у Медведчука в Миколаєві своя кандидатура – це Владислав Чайка, син екс-мера Миколаєва. Крім того, як пише НВ, в області почався перегляд партійних списків ОПЗЖ на виборах в міськ- та облради», – пояснює експерт.

На його думку, внутрішньопартійна боротьба призвела до того, що напередодні подачі документів на головному партійному сайті ОПЗЖ з’явилося дві новини – одна про висунення Ільюка в мери від міської організації ОПЗЖ, друга – про висунення Чайки, від обласної організації.

«Більш того, до внутріпартійного конфлікту групи Льовочкіна-Бойка залучили підконтрольне ЗМІ. Так, про висунення Ільюка з’явився матеріал на сайті «Подробности», який власне Льовочкіну і належить. Більш того, в новинній програмі на телеканалі «Інтер» Левочкіна-Фірташа сюжети про висунення Ільюк були не тільки 23 вересня але і 24 вересня, коли вже здали документи на реєстрацію Чайки. Про що це говорить? Про те, що Льовочкін-Бойко-Фірташ з останніх сил намагалися протягнути свою креатуру. Але останнє слово було за Медведчуком. І від ОПЗЖ в мери Миколаєва піде Владислав Чайка, креатура Віктора Медведчука», – зазначає експрет.

«Таким чином, ми ще раз побачили, хто реально приймає рішення в ОПЗЖ. Групі Льовочкіна-Бойка в просуванні своїх протеже не допоміг навіть Фірташ з його медіа-ресурсами», – заявив Кіквідзе.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close