Україна

Медведчук став головою політради партії Рабіновича

Лідер “Українського вибору” Віктор Медведчук обраний головою політради партії “За життя”. Про це повідомляє прес-служба громадського об’єднання “Український вибір”, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Як повідомили в русі, в Києві пройшов перший етап позачергового з’їзду політичної партії “За життя”, скликаного головою партії, народним депутатом України Вадимом Рабіновичем відразу ж після урядової ініціативи за новим підняття тарифів на газ для населення.

“На з’їзді партії “За життя” прийняті організаційні рішення. Обрано новий склад політради ― в результаті одностайного голосування на з’їзді головою політради обрано Віктора Медведчука”, – повідомили в “Українському виборі”.

Віктор Медведчук подякував делегатам з’їзду за довіру і зазначив у своєму виступі, що мінімально 30–35% відсотків українців поділяють ті цінності, які відстоює партія “За життя”. “На першому місці для них мир на Донбасі і припинення бойових дій, ситуація, пов’язана з розвитком економіки і згубним впливом реформ, що проводяться євроінтеграторами, які призвели до зубожіння громадян за останні 4 року”, ― заявив Медведчук, пише прес-служба.

Також Віктор Медведчук розповів делегатам з’їзду, що переговори, які ведуться протягом останніх місяців, носять стратегічний характер і спрямовані на об’єднання політичних сил для представлення інтересів Південного Сходу, російськомовного населення, і людей, які розуміють необхідність кардинальної зміни курсу розвитку країни.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close