Україна

Медведчук про ідеологію «Опозиційної платформи – За життя»: відновлення економічного співробітництва з Росією

Представник «Опозиційної платформи – За життя», кум Президента Росії Віктор Медведчук, коментуючи голосування парламенту за введення воєнного стану в Україні, заявив, що це є «наступом на конституційні права жителів Південного Сходу України», повідомила його прес-служба.

«Одностайне голосування депутатів з так званої демократичної «солянки» заклятих друзів і непримиренних союзників свідчить про те, що псевдопатріотичні сили об’єдналися в своєму наступі на конституційні права жителів Південного Сходу України», – заявив Віктор Медведчук.

За його словами, населення Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей найбільш активно і послідовно виступає проти «антинародної, руйнівної політики влади, яка цим рішенням розв’язала собі руки для наступу на свободу слова і незалежні засоби масової інформації, для репресій проти неугодних політичних і громадських сил, для боротьби з інакодумцями».

Медведчук вважає, що «воєнний стан в найбільш розвинених індустріальних регіонах України – це «контрольний постріл» в економіку нашої країни».

«Воєнний стан…. – це знищення залишків її привабливості і передбачуваності в очах інвесторів. Прийняте рішення неминуче веде до падіння ВВП України, зниження рівня зарплат в цих областях, провокує інфраструктурну і соціальну кризу», – підкреслив представник «Опозиційної платформи – За життя».

Медведчук також нагадав про ідеологію «Опозиційної платформи – За життя»: «Мирне врегулювання конфлікту на Сході України, «зшивання» країни, реінтеграція Донбасу, відновлення економічного співробітництва з Росією та країнами СНД, припинення тарифного геноциду і політики «хижацького націоналізму», протидія політиці влади, спрямованої на розкол за мовною і релігійною ознаками».

Політик вважає, що своїм рішенням ввести воєнний стан влада і ті, хто  її підтримав, працюють на розкол країни.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close