Україна

Медведчук переграв Зеленського і Ахметова в Кривому Розі – на батьківщині президента, – політичний оглядач

На виборах мера Кривого Рогу кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов впевнено переміг кандидата від «Слуги народу» Дмитра Шевчика. Цей результат стоїть осібно в низці програшів, які «слуги» зазнали на виборах мерів у великих містах. Про це заявив політичний оглядач Олександр Потьомкін.

За його словами, Кривий Ріг показав, що навіть особистий бренд Володимира Зеленського вже не витягує вибори. Навіть у рідному місті президента. Навіть при неймовірній фінансовій підтримці найбагатшого українця Ріната Ахметова, для якого Кривий Ріг – найважливіший місто:

«Бренди Зеленського і Ахметова були нещадно биті брендом Віктора Медведчука, лідера ОПЗЖ. Це результат провалів команди президента і успіхів Медведчука, який навіть в опозиції досяг низки найважливіших домовленостей з президентом РФ Володимиром Путіним, розробив реальний мирний план, здатний покласти край війні на Донбасі, а також презентував програму зменшення комунальних тарифів в країні.

На місцевих виборах українці показали, що привабливість Зеленського зникла так само швидко, як і виникла, а ось довгострокові перспективи мають ті партії, які працюють з електоратом і відстоюють інтереси свого виборця.

Програш Зеленського в рідному місті – це ще і удар по самолюбству президента. Можна стерпіти поразки «слуг» в умовній Одесі, але поразка від Медведчука в Кривому Розі – це втрата останнього бастіону. Безсумнівно, що на парламентських виборах, які, ймовірно, будуть вже скоро, результат партії влади буде ще більш катастрофічним».

«Не виключено, що після місцевих виборів багато політиків будуть все більше придивлятися до ОПЗЖ як до найбільш перспективної партії України. А це означає, що в наступному скликанні Ради у нас може бути абсолютно нова більшість, опозиційна до президента і його катастрофічної політики», – зазначив експерт.

Останні новини

Back to top button