Україна

Медведчук не погодився з Путіним щодо Зеленського

Голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук не погодився з президентом РФ Володимиром Путіним в ефірі телеканалу “Росія 24”. Так Медведчук відреагував на слова Путіна про те, що треба почекати, поки новообраний президент України Володимир Зеленський набереться досвіду на новій посаді, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Я не можу погодитися з Володимиром Володимировичем Путіним, коли він сказав про те, що “ну, досвід – це справа наживна”. А оце справа наживна” за рахунок кого,  і за рахунок кого? Я, наприклад, не хочу жити в країні, яка є об’єктом,  і експерименту, чергового. Ось прийшов чоловік – тепер він буде навчатися, тепер він буде набувати навички, а країна живе в своїх нормах, у своїх законах, у своїх правилах”, – заявив політик.

Медведчук також відзначив, що Україні зараз потрібно вирішувати соціальні та економічні проблеми.

“Сьогодні треба вирішувати проблеми в країні, економічні, соціальні. Політична криза. Повинен був прийти людина, яка здатна це вирішувати, а не прийшовши, починає вчитися, як керувати державою. Тоді наберіть команду, про що говорив пан Путін, професійних людей, які можуть вирішувати ці питання. Немає ні першого, ні другого – і що, ми знову в центрі якогось експерименту? І ми знову дозволяємо це робити кому-то, для того, щоб навчити їх, щоб вони отримали якісь навички? Ну а країна, а люди, про них треба подумати?” – підкреслив він.

Нагадаємо, у другому турі президентських виборів Зеленський набрав 73,22% голосів. До вступу на посаду 20 травня 2019 року він був комедійним актором, шоуменом і художнім керівником “Студії Квартал 95”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close