Україна

Медведчук був серед можливих кандидатів в Президенти, – нардеп

Народний депутат, член «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич заявляє, що окрім Юрія Бойка та Вадима Рабіновича в рамках новоствореного політичного проекту обговорювались й інші кандидати в Президенти.

«Називали також і Віктора Медведчука, але він з самого початку зняв свою кандидатуру», – розповів Шуфрич в інтерв’ю «Главкому».

За його словами, група Ахметова пропонувала найрізноманітніших кандидатів – в тому числі, готова була підтримати окремих мерів міст на Південному Сході.

Окрім того, на думку Шуфрича, «Опозиційний блок» буде трансформований в одну або декілька політичних сил. «Частина трансформується з групою Бойка, частина – з групою Ахметова, якщо вони так і не об’єднаються з нами», – додав нардеп.

Також він зазначив, що мотивація групи Ахметова йому зрозуміла, але він про неї не хотів би говорити.

Відповідаючи на уточнююче питання про можливі домовленості з діючим Президентом, Шуфрич зазначив: «Вибачте, це не я сказав».

Нагадаємо, 9 листопада партії «Опозиційний блок» та «За життя» оголосили про свою співпрацю на майбутніх виборах. Відповідний документ був підписаний у Верховній Раді депутатами Вадимом Рабіновичем та Юрієм Бойком. Група Ахметова, до якої входять зокрема екс-міністр транспорту Борис Колесніков та депутат Вадим Новинський, відмежувались від проекту.

15 листопада Вадим Рабінович заявив, що знімає свою кандидатуру на виборах Президента.

Згодом «Опозиційна платформа – За життя» висунула Юрія Бойка кандидатом у Президенти.

Back to top button