Україна

Медведчук буде внесений у новий список осіб, які підпадають під санкції США, – нардеп

Народний депутат фракції “Блок Петра Порошенко” (БПП), секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Винник стверджує, що США внесуть в новий список санкцій лідера громадського руху “Український вибір” Віктора Медведчука, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“З поінформованих джерел, між іншим, стало відомо, що Медведчука Сполучені Штати вносять до списку санкцій у зв’язку з російською агресією проти України”, – сказав І.Віннік в ефірі телеканалу “112. Україна” в п’ятницю.

У списку також багато людей, які раніше вже потрапляли під санкції США, а також ті, хто пов’язаний з конфліктом в Україні та незаконною анексією Криму.

Мова йде про колишнього президента-втікача України Віктора Януковича, його сина Олександра та колишнього прем’єр-міністра України Миколу Азарова.

Оновлено 15.01.2018: Прес-служба громадського руху «Український вибір – Право народу», лідером якого є Віктор Медведчук, надіслала 1News відповідь-реакцію:

«Відносно мене вже діють санкції, кілька років тому введені Сполученими Штатами Америки. Ці санкції є інструментом політичного переслідування за мою жорстку і принципову позицію, спрямовану проти зовнішнього управління, якe Вашингтон веде в Україні, починаючи з 2014 року. І я буду продовжувати боротися проти політики, яка ними проводиться, та яка спрямована на продовження збройного протистояння на Донбасі, проти спроб будь-якою ціною зірвати обміни утримуваними особами. Я буду відстоювати ідею саме мирного врегулювання на Сході України, яка так не подобається США, буду відстоювати незалежність і суверенітет України», – зазначив Медведчук.

«А Віннику (народний депутат Іван Вінник – ред.) і йому подібним з БПП варто включити нарешті мізки, якщо вони є, щоб зрозуміти: треба не тішити себе ілюзіями з приводу санкцій відносно мене, що виникають в результаті уражено-хворобливого сприйняття моєї діяльності (істеричне обсмоктування Вінником покриту пилом «санкційну історію», в якій немає нічого нового і оригінального, свідчить лише про його особисту безпорадність і неповноцінність, спричинену самим фактом мого існування). Замість цього їм потрібно починати боротися проти зовнішнього управління, введеного Сполученими Штатами в Україні. Тому що для них це єдиний спосіб утриматися при владі. І чим раніше вони це зрозуміють, тим вище їхні шанси на виживання. Тільки я борюся із зовнішнім управлінням США заради відновлення суверенітету та незалежності України, а їм ця боротьба необхідна виключно для збереження влади. Чи вистачить тому ж Віннику і таким, як він, розуму і часу зрозуміти це, залишається під питанням», – резюмував Медведчук.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close