Українки завоювали три медалі на першості Європи з боротьби

На юніорській першості Європи зі спортивної боротьби в Понтеведре (Іспанія) перші комплекти нагород розіграли дівчата, інформує 1NEWS.

На п’єдестал континентальної першості вдалося піднятися українкам Марії Винник, яка стала бронзовим призером у ваговій категорії до 50 кг, вигравши у “малому” фіналі за 3-тє місце у Зехри Демірхан з Туреччини (12:0), Вероніка Рябоволова (59 кг) – після перемоги над росіянкою Ксенією Міхнєвою (4:3), та Крістіна Малявка (68 кг), яка поборола іспанку Марту Наварро (13:5).

7 червня нагороди юніорської першості континенту розіграють борчині вагових категорій до 53, 57, 62, 65 та 72 кг.

Зазначимо, що срібним призером юніорської першості Європи-2019 з греко-римської боротьби став представник Київщини Віталій Андрійович (82 кг).