УкраїнаЦікаве

Майже 70% українців постійно користуються Інтернетом

Понад половина – 66% – українців регулярно користуються інтернетом для особистих цілей, інформує 1News з посиланням на Главком.

Такими стали результати дослідження Google представила дослідження «Connected Consumer Study 2017», проведене Kantar TNS, щодо особливостей поведінки українських інтернет-користувачів.

Для порівняння, на глобальному рівні ця цифра становить 82%. Найактивнішими серед них виявилися користувачі віком 25-34 і 35-44 років (27% і 23% відповідно).

Крім того, дослідники стверджують, що в українців збільшилася кількість пристроїв, підключених до мережі: якщо в минулому році на одну людину припадало 1,2 таких пристроїв, то тепер цей показник виріс жо 1,4. При цьому на одного українського користувача віком від 16 до 44 років припадає вже 2 і більше пристроїв з доступом до інтернету.

41% респондентів користуються смартфонами (минулого року ця цифра становила 35%), 34% – ноутбуками, близько 7% – смарт ТБ. Крім того, українці користуються нетбуками, хромкастами, електронними книгами, смарт-годинниками і трекерами, які також надають доступ до інтернету.

 

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...

Вас це може зацікавити

Close
Close