Україна

МАУ здійснить останній евакуаційний рейс із Китаю

Україна запланувала останній рейс із Китаю для евакуації своїх громадян на 17 травня. Виліт рейсу МАУ планується з Шанхая, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу посольства України в Китаї.

Виліт рейсу МАУ планується з Шанхая. При цьому вартість квитка складе близько 6,5 тисячі юанів. Після цього чартеру єдиним варіантом для повернення в Україну буде транзитний рейс через Білорусь.

«Після зазначеної дати спеціальних чартерів із Китаю до України, найімовірніше, більше не буде. Зараз навряд чи можливо з відомих причин спрогнозувати дату відновлення регулярного авіасполучення між Китаєм і Україною. Отже, на невизначений час єдиним варіантом повернення до України з КНР (крім рейсу МАУ 17 травня) буде залишатися транзит через Білорусь (вартість авіаквитка до Мінська – 16800 юанів), який також може бути припинений у разі подальшого погіршення епідеміологічної ситуації», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що скористатися рейсом зможуть не тільки українці, а й іноземці з правом на проживання в Україні, а також громадяни інших країн, які є другим із подружжя або дітьми громадян України.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close