Україна

МАУ запускає рейс до Ізміру та планує літати в Ефіопію

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» в 2019 році планує відкрити рейс до турецького міста Ізмір, а у 2020 році – до Аддис-Абеби в Ефіопії. Про це на прес-конференції 6 січня повідомив президент МАУ Юрій Мірошников.

фото 1News

«Ефіопія – не 2019 рік. Скоріш за все, 2020, але не певен. На жаль, на сьогодні Африка є такою terra incognita для всіх нас, я вважаю. Я спілкувався з обізнаними людьми, і вони підкреслювали такі обставини, що Україна має дуже обмежену кількість посольств на території Африки, і африканські країни практично не представлені в Україні. Існує дуже невизначена і непроста процедура отримання віз… Власне, і попиту не існує, якщо не говорити про Каїр, Туніс та Марокко, які є більш-менш відомими, також Єгипет», – зазначив Мірошников.

Якщо говорити про внутрішні перевезення, то в майбутньому МАУ може запустити рейс до Ужгорода, «якщо технічні можливості аеропорту будуть відповідати флоту».

Загалом Мірошников назвав 2018 рік «важким». А ті досягнення, які має компанія «дались не надто легко».

«Ми не планували і не плануємо нічого іншого, бо 2019 рік передбачається як рік стабілізації», – наголосив він.

Також Мірошников додав, що МАУ планує оновити флот за рахунок трьох літаків Boeing 737 MAX.

Щодо підвищення вартості багажу та обмеження його проносу на борт, президент МАУ зазначив, що до таких кроків компанія вдалась, аби поставити всіх пасажирів в однакові умови.

«Є пасажири, які беруть на борт виключно маленькі сумочки чи чемоданчики. А є ті, які тягнуть баули. І чому, скажіть, тоді перші повинні страждати від недобросовісних пасажирів», – розповів Мірошников та додав, що  таким чином авіакомпанія намагається «дисциплінувати їх, а за недисциплінованість карати рублем».

Анастасія Фенюк для 1News.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close