Україна

Малому бізнесу пропонують кредити під 0%

Про це на брифінгу після засідання уряду сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, інформує 1NEWS.

Малий бізнес, який має кредити в банку за держпрограмою “Доступні кредити 5-7-9%”, може звернутись до банку та отримати на рік компенсацію від держави по сплаті відсотків.

“Одне з рішень, яке ми прийняли, – це зміна до постанови (доступні кредити під – ред.) 5-7-9, щодо пільгового кредитування підприємств. Зміни, які ми внесли, стосуються практичної допомоги тим мікропідприємствам та малому бізнесу, які зараз зіштовхнулись з обслуговуванням кредитного навантаження в банку. Передбачається, що підприємства можуть по своїх існуючих кредитах звернутись в банк, і держава компенсує відсоткову ставку, тобто підприємство буде платити 0%”, – заявив міністр.

За його словами, якщо у підприємства, для прикладу, є 500 тисяч гривень кредиту, то, звернувшись у банк і отримавши допомогу від держави за цією програмою, воно до 31 березня 2021 року буде платити 0%.

“Це суттєва допомога таким підприємствам. Єдина вимога – збереження робочих місць”, – наголосив Петрашко.

Він зазначив, що наразі уряд напрацьовує додатковий механізм надання нових кредитів для суб’єктів малого та мікробізнесу.

 

 

 

Back to top button