Україна

Майже третину мільярда виділено на закупівлю шкільних автобусів

У Міносвіти наголошують, що закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

Уряд спрямував на місця з держбюджету 325 млн грн для купівлі шкільних автобусів, а ще 175 млн – на придбання спецавтомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів.

Рішення було прийняте 3 квітня для продовження програми забезпечення шкільними автобусами для підвезення дітей з сільських територій у заклади, де вони зможуть отримати якісно вищий рівень освіти, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом 2016-2018 років у цю програму вже інвестували понад 840 млн грн.

За даними прес-служби, цього року передбачено ще 325 млн грн. Тобто протягом останніх кілька років інвестиції сягнуть 1 мільярда і в МОН розраховують, що програма продовжиться й надалі.

У Міносвіти наголошують, що закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування. Документ передбачає, що міста обласного значення мусять доплатити під час закупівлі автобусів щонайменше 30% від загальної вартості.

Для районів та ОТГ це співвідношення становить 90% на 10%, тобто місцева влада має доплатити щонайменше 10% власних коштів. Найбільш пільгові умови для сіл (селищ), що мають статус гірських населених пунктів, та на лінії зіткнення – для них співвідношення становить 95% на 5%, йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

Back to top button