Україна

Майже половина українців не підтримують створення вільної економічної зони на Донбасі – соцопитування

При цьому рівень підтримки цієї ініціативи зростає із заходу на схід країни з 27 відсотків до 46 відсотків відповідно

45 відсотків респондентів, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), не підтримують створення вільної економічної зони (ВЕЗ) на Донбасі.

Про це свідчать опубліковані результати опитування, – інформує 1NEWS.

Під час опитування респондентів запитали, чи підтримують вони створення в Донецькій і Луганській областях вільної економічної зони (ВЕЗ). 45 відсотків опитаних не підтримують створення ВЕЗ, 33,5 відсотка – підтримують, 20,5 відсотка – не змогли відповісти.

При цьому рівень підтримки цієї ініціативи зростає із заходу на схід країни з 27 відсотків до 46 відсотків відповідно. Так, на заході України створення ВЕЗ на Донбасі підтримують 27,1 відсотка опитаних громадян, не підтримують – 53,1 відсотка. В центрі України підтримують 28,1 відсотка, не підтримують – 50,8 відсотка, на півдні України підтримують 37,1 відсотка, не підтримують – 32,7 відсотка, в східних областях (зокрема і на Донбасі) підтримують 45,8 відсотка, не підтримують – 35,5 відсотка.

Опитування проводилося з 17 по 19 жовтня методом телефонного інтерв’ю серед дорослого населення України, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Під час опитування було опитано 505 респондентів, статистична похибка вибірки не перевищує 4,5 відсотка.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button