Україна

Майже 40 українців цього року розпочнуть навчання у престижних університетах та школах США

Всі ці школярі – фіналісти минулорічного відбору Ukrainian Global Scholar, благодійної організації, мета якої допомагати талановитим українцям вступати до провідних світових шкіл та вишів

У Сполучених Штатах завершився вступний процес-2020. Учні отримали відповіді щодо зарахування до омріяних шкіл та коледжів. 15 українських школярів вже з осені стануть студентами топових університетів США. Ще 11 талановитих українців вступили до американських шкіл-пансіонів. Причому троє отримали престижну стипендію Davis Scholarship, яка у майбутньому частково покриє їхні витрати на навчання у коледжі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Всі ці школярі – фіналісти минулорічного відбору Ukrainian Global Scholar, благодійної організації, мета якої допомагати талановитим українцям вступати до провідних світових шкіл та вишів.

З 2015-го Ukrainian Global Scholar щороку навесні проводить український конкурс, на якому відбирає найталановитіших учнів, аби потім допомогти їм вступити до омріяного навчального закладу. Всього з когорти, яку Ukrainian Global Scholar відібрала навесні 2019-го (42 фіналісти), цього року до американських шкіл та вишів вступило – 26. Ще 13 фіналістів та фіналісток конкурсу, які були відібрані у 2016-му, 2017-му та 2018-му, цього року випускаються з американських шкіл-пансіонів та продовжать навчання у найкращих коледжах США.

Джерело: Голос Америки

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close