Україна

Майже 140 тисяч учасників зареєструвалися на пробне ЗНО

Майже 140 тис. учасників зареєструвалися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає 1NEWS.

“За оперативними даними, на пробне зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалися майже 140 тис. осіб. Остаточні цифри будуть відомі трохи пізніше, коли регіональні центри оцінювання якості освіти оброблять усі платежі”, – написав Шкарлет у Telegram-каналі.

Міністр нагадав, що пробне ЗНО відбудеться 10 квітня, кожен користувач зможе скласти тест з одного навчального предмету, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку і пройти тестування вдома, внести 10-14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу, щоб 16 квітня отримати результати пробного ЗНО.

“Уже з 1 лютого розпочнеться реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Розроблено декілька варіантів його проведення: або в повноформатному режимі, або як державна підсумкова атестація у формі ЗНО, або як ДПА в навчальних закладах (за вибором здобувача освіти). Це варіанти, які можуть бути прийняті з урахуванням епідемічної ситуації в Україні”, – додав Шкарлет.

Він зазначив, що доцільність імплементації одного з них розглядатимуть у березні на засіданні комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

“Ще раз наголошую: ЗНО нікуди не зникає. А всі маніпуляції на цю тему – невдячна справа. Зовнішнє незалежне оцінювання є основним інструментом якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України”, – наголосив Шкарлет.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button