Україна

Майбутніх депутатів від «Слуги народу» навчать, як працювати у владі

Київська школа економіки проведе тижневий тренінг для майбутніх депутатів від партії «Слуга Народу». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Почесний президент Київської Школи Економіки Тимофій Милованов.

Зокрема, майбутнім парламентарям розкажуть про політичну стратегію, публічну політику, макроекономіку та бюджетний процес, регуляція, децентралізацію, безпеку та оборону, освіту, регламент і відповідальність уряду, а також про стратегічні комунікації.

«Це буде однотижневий інтенсив. В основі його методики – Гарвардський курс викладання для дорослих. Ми не намагаємося нав’язати конкретні знання. Спочатку ми визначаємо потреби клієнта і беремо їх за основу постановки конкретних освітніх цілей, яких досягатимемо», – пише Милованов.

Окремо він додав, що навчальний курс будується на портфельному методі. Це означає, що після навчання кожен учасник матиме власний план розвитку, себе та держави. Вони матимуть портфоліо, що включатиме орієнтири – від особистої стратегії розвитку до пропозицій політик та законодавчих норм.

«Школа із представниками партії «Слуга Народу» розробляють для курсу контентну складову. Контент закріплюватиметься відповідними вправами, що є системою симуляцій. При цьому кожен день навчання матиме свій тематичний framework», – додав він.

У коментарях до повідомлення Милованов зазначив, що тренінг оплачує партія «Слуга народу». Також він зазначив, що Київська школа економіки веде переговори про тренінги ще для двох партій, а одна з політичних сил відмовилась від пропозиції.

Більше про тих, хто виграв вибори на мажоритарних округах, читайте в матеріалі 1News: «Нова Верховна Рада: кого українці завели в головний законодавчий орган».

One Comment

Back to top button