Україна

М.Погребинський: В.Медведчук повністю організовує обмін заручників

Михайло Погребинський

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Віктор Медведчук – єдина людина в Україні, який може встановити миттєву комунікацію між президентом України і президентом Російської Федерації для вирішення найважчих і гострих питань. І з часом його роль обов’язково буде оцінена в Україні. Таку думку висловив політолог Михайло Погребинський в програмі “Право знати”, передає УНН.

Відповідаючи на питання політолога Андрія Окари, М.Погребинський розповів про перспективи Медведчука в українській політиці, його роль в українсько-російських відносинах, а також вплив Медведчука на Надію Савченко.

“Щодо зв’язку з Надією, це нісенітниця, ніякого зв’язку з Савченко, ніякого впливу на неї Медведчук ніколи не чинив, це окрема історія. Що стосується його ролі в українській політиці, то роль у нього виключно важлива, навіть унікальна в тому сенсі, що це – єдина людина в Україні, який може встановити миттєву або дуже швидку комунікацію між лідерами Росії та України, у нього є відповідно зв’язок і з тим, і з іншим”, – сказав Погребинський.

За словами політолога, дуже складні питання виникають постійно, і в случає відсутності такого зв’язку вони могли б привести до важких, навіть трагічних наслідків.

“Я знаю такі випадки. Його (Медведчука – ред.) Роль дозволяє вирішувати ці питання протягом кількох десятків хвилин. Я сподіваюся, що коли-то ця роль буде оцінена гідно. Але сьогодні проти нього ведеться просто тотальна кампанія, йдуть звинувачення в усіх смертних гріхах”, – підкреслив Погребинський.

Також Михайло Погребинський підкреслив, що Віктор Медведчук не просто бере участь в обміні полонених, “він єдина людина, яка повністю це організовує”.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 1 =

Close