Україна

Луценко заявив про фактичне завершення розслідування майже всіх справ щодо оточення Януковича

На сьогоднішній день фактично завершене розслідування всіх справ щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича. Про це сьогодні заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко на 14-тій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає УНН</strong>.

«Ми сьогодні перебуваємо в країні, де в суді судять екс-президента Януковича за державну зраду, і це сигнал не для Януковича та його команди, це сигнал для всіх президентів і для всіх високопосадовців, які будуть сьогодні і завтра. Я впевнений, що це головне досягнення. Ми фактично закінчили майже всі, крім окремих випадків, справи щодо оточення Януковича. Слідство завершено, наступає фаза судових процесів», — заявив Генпрокурор.

Він також зазначив, що сьогодні у судах перебувають справи 116 осіб, які проходять у справі подій на Майдані.

Як повідомляв УНН, Оболонський районний суд Києва слухає по суті справу за обвинуваченням Януковича у державній зраді.

Нагадаємо, 28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України В.Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою вчинення зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close