Україна

Ляшку готують підозру за бійку з нардепом

Прокуратура Київської області підготувала повідомлення про підозру колишньому голові фракції Радикальної партії, екс-депутату Верховної Ради Олегу Ляшку в насильницьких діях щодо голови комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрію Герусу в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомила прес-служба прокуратури.

В той же час сам Ляшко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сьогодні отримав повідомлення з Бориспільської прокуратури.

«Мене викликають на 18 листопада для вручення підозри у справі Геруса. Україну зрадив Герус, руками якого Росія знищує нашу енергонезалежність, а посадити хочуть мене за те, що борюся проти цієї зради», – написав Ляшко.

Він додав, що обов‘язково прийде, «хоча справа сфальсифікована за особистою командою генпрокурора Рябошапки Бориспільському райпрокурору». «Звідки отримує команди сам генпрокурор – теж ні для кого не таємниця, згадайте розмову Зеленського із Трампом», – додав екс-депутат.

Нагадаємо, 6 листопада Олег Ляшко влаштував бійку з Андрієм Герусом у VIP-зоні аеропорту «Бориспіль». Причиною стала тема імпорту електроенергії.

Герус назвав бійку “шоу-провокацією”, а Ляшка – захисником бізнесу олігарха Ріната Ахметова.

Поліція відкрила справу за фактом бійки колишнього депутата з діючим.

Back to top button