Україна

Ляшко заявив, що відсоток дітей серед хворих на COVID-19 в Україні не збільшився

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що відсоток дітей серед хворих на COVID-19 в Україні не збільшився, порівняно з хвилею коронавірусу навесні. Про це заявив Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Зараз у нас по кількості, здається, ніби відбувається зростання. Можна побачити, що діти хворіють, і в статистику потрапляють діти. І в школах ми бачимо, що діти хворіють.

Але якщо ми подивимося у відсотковому відношенні до всіх людей, які захворіли, то побачимо, що в нас – діапазон 7-10%. Як було навесні, так і зараз. Тобто суттєвого зсуву захворюваності саме в дитячий вік, від 0 до 18-ти, в Україні не зареєстровано”.

На питання, чи бачить він потребу вакцинувати від коронавірусу дітей, Ляшко відповів: “Я бачу потребу вакцинувати, як мінімум, 70% дорослого населення”.

Він нагадав, що 80% летальних випадків від коронавірусу зафіксовано серед людей віком 60+, тому ця вікова група є пріоритетною і для вакцинації.

Ляшко також повідомив, що 98% усіх досліджених штамів коронавірусу в Україні становить штам “Дельта”.

Упродовж останніх тижнів у США дитяча захворюваність на коронавірус б’є рекорди й вже перевищила середній показник захворюваності серед дорослого населення країни.

Back to top button