Україна

Ляшко, який поспіхом привітав себе із перемогою, заявляє про масштабні фальсифікації

На окрузі №208 у Бахмачі Чернігівської області на довиборах до Верховної Ради змагаються кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

Фото 1News

Після обробки 27,13% бюлетенів лідирує Гунько з підтримкою у 33,65%. Його конкурент від Радикальної партії набирає 32,71%.

Зазначимо, що після обробки 13,06% бюлетенів Гунько набирав 35,40%, а Ляшко 33,74%.

Після обробки 25,65% бюлетенів Ляшко вирвався вперед із підтримкою у 33,03% проти 33,01% у Гунька.

Додамо, що Олег Ляшко ще вчора на своїй сторінці у Facebook привітав себе із перемогою.

Сьогодні ж він написав наступне: «Ми виграли вибори в 208 окрузі, але програли підкупу і корупції влади».

«За даними ЦВК, аномально висока явка у 50% на цьому окрузі у 1,5 рази (!) перевищила середню явку по країні. Це доказ, що в окрузі спрацювала масштабна сітка підкупу виборців. Всі соціологічні опитування напередодні виборів (Рейтинг, Социс) давали переконливу перемогу мені, але підкуп виборців кардинально спотворив результати цих виборів», – написав Ляшко.

Він додав, що «у кожному селі округу люди знають і повідомляли про масову скупку голосів, організовану кандидатом від влади Анатолієм Гуньком».

«Фінансував цю корупційну мережу проросійський олігарх Віктор Поліщук. Величезний масив фактів і доказів підкупу – прізвища скупщиків, їх телефони, авто, якими розвозилися гроші – ми одразу передавали правоохоронним органам. Однак ті по команді влади нічого не зробили для знищення сітки підкупу і фактично кришували злочинців.  Знищувати сітки підкупу – це було пряме завдання правоохоронних органів, яке вони ганебно провалили», – додав Ляшко.

Лідер Радикальної партії зазначає, що «в результаті кандидат від влади Гунько скупив 50% виборців округу та у корупційний спосіб купив мандат народного депутата».

«Тому ми не визнаємо результатів цих куплених виборів, вимагаємо справедливого розслідування і покарання усіх причетних до масшабного підкупу виборців 208 округу», – пише екс-нардеп.

Останні новини

Back to top button