Україна

Ляшка визнали найбільш балакучим депутатом

У Верховній Раді за 3,5 року роботи нинішнього скликання найбільше виступав лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко. Про це сказав аналітик Громадянської мережі ОПОРА Андрій Савчук на прес-конференції, присвяченій роботі парламенту 8-го скликання, пише “Громадське“.

«Ні для кого не секрет, що найбільше у Верховній Раді говорить лідер Радикальної партії Олег Ляшко. У нього 1104 виступи і пан Ляшко говорив майже 39 годин у сесійній залі», – зазначив аналітик.

За його словами, у дослідженні не враховувалися виступи спікера і віце-спікерів. Водночас він зазначив, що у деяких випадках Ляшко говорив більше, ніж дехто з віце-спікерів.

На другому місці також депутат від Радикальної партії Віктор Галасюк – 457 промов тривалістю 15 годин 44 хвилини. Майже таку саму кількість часу «наговорив» позафракційний Юрій Левченко, який долучився до 687 обговорень у сесійній залі. Крім того, 490 разів виступав голова Комітету правової політики та правосуддя Руслан Князевич та 298 разів Ігор Шурма («Опозиційний блок»).

За даними ОПОРИ, серед найактивніших ораторів Ради – Сергій Соболєв («Батьківщина»), Максим Бурбак («Народний фронт»), Олександр Долженков («Опозиційний блок»), Єгор Соболєв («Самопоміч») та голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, нардеп та лідер Радикальної партії Олег Ляшко у суботу, 2 червня, взяв офіційний шлюб зі своєю цивільною дружиною Росітою.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close